02.10.2018

Czek przekazany. Szczęśliwy finał zbiórki dla niepełnosprawnej Pauliny Gudyś

Po kilku miesiącach udało się. Zbiórka pieniędzy na wkład własny na zakup podnośnika przybalkonowego dla niepełnosprawnej Pauliny Gudyś dobiegła końca - informuje Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"Razem z Michałem Bartosiakiem kilka miesięcy temu zadeklarowaliśmy pomoc pani Wandy Gudyś. Pani Wanda - mama Pauliny szukała pomocy, szukała sponsorów, którzy pomogliby jej przy zakupie podnośnika przybalkonowego.

Wartość całej inwestycji to 40 000 zł. Żeby podnośnik został zamontowany Pani Wanda musiała zebrać tzw. wkład własny aż 20 000 zł. Pukała do wielu drzwi, wiele osób pomocy odmówiło, wiele pomogło.

My z Michałem zadeklarowaliśmy pomoc. Michał założył zbiórkę na siepomaga.

Wpłaty wpływały ale niewielkie i nie było ich za dużo. Przypomniałam sobie, że przy akcjach na rzecz Frania czy Weroniki sporo pieniędzy zebrano z licytacji.
Bałam się trochę tego wyzwania, prowadzenia aukcji pilnowania dat itp. bo tu dzieci, praca, komisje, sesje noi wybory ale wzięłam to na siebie. Pomóc przecież trzeba.
No i udało się. Dzięki Wam, Waszym gadżetom, fantom, dzięki Waszym licytacjom i Waszym pieniądzom uzbieraliśmy 18 000 zł. Dodatkowo 2000zł uzbieraliśmy w czasie balu.

Najważniejsze, że pierwsze prace przy budowie podnośnika przybalkonowego już wykonane, a do końca października zostanie zadanie zrealizowane.
No to co możemy oficjalnie ogłosić- wykonanie zadania. DZIĘKUJE WAM BARDZO"
- podsumowuje Korajczyk-Szyperska

"Kiedy ktoś zwraca się do nas o pomoc , sami mamy wiele niewiadomych i nie wiemy czy się uda , towarzyszy nam stres i niepewność. Jednak póki co zawsze się udawało dzięki fantastycznej pracy w zespole i ogromnym wsparciu WSZYSTKICH. Serdeczne dzięki dla Was !!! Polecamy się oczywiście na przyszłość..." - dodaje Michał Bartosiak.

Źródło: gostynin.info